Займ

Вопросы ответы, обсуждения, предложения.

Займ

Сообщение НоваяВолна » 23 янв 2019, 16:13

Привіт усім. Я дуже часто стала увагу звертати на рекламу о мікрокредитуванні, хочу на собі спробувати, як це узяти у борг гроші, і потім повернути їх в указані сроки? Якщо комусь з вас вже доводилося займи оформлювати в інтернеті, прошу поділитися історіями з життя.
НоваяВолна

Re: Займ

Сообщение Оригами » 23 янв 2019, 17:29

НоваяВолна писал(а):Привіт усім. Я дуже часто стала увагу звертати на рекламу о мікрокредитуванні, хочу на собі спробувати, як це узяти у борг гроші, і потім повернути їх в указані сроки? Якщо комусь з вас вже доводилося займи оформлювати в інтернеті, прошу поділитися історіями з життя.

Я вам пораджу спочатку зібрати якомога більше інформації про те, як узяти займ в інтернеті з найбільшою вигодою. Мені довелося продивитися дуже багато площадок і ось тут http://sevlush.info/UA/rizne/16059-bezv ... otrymannia я знайшла як узяти кредит онлайн за декілька хвилин, можна навіть не виходити з дому. Вам просто треба прочитати уважно інформацію у цьому розділі, а потім рішення приймати: узяти кредит чи ні? Під 0% ви зможете в однієї кредитної компанії узяти один раз лише гроші, а потім виплатити їх, і пошукати іншу компанію, яка пропонує співпрацю на подібних умовах. Отож, не треба зайвий раз хвилюватися з цього приводу, завжди знайдуться інші варіанти, якими можна скористуватися.
Оригами

Сообщение Dyn88 » 24 янв 2019, 13:16

лучше не влазить в это
Dyn88

Сообщение MaxsO » 03 фев 2019, 18:38

НоваяВолна писал(а):Привіт усім. Я дуже часто стала увагу звертати на рекламу о мікрокредитуванні, хочу на собі спробувати, як це узяти у борг гроші, і потім повернути їх в указані сроки? Якщо комусь з вас вже доводилося займи оформлювати в інтернеті, прошу поділитися історіями з життя.

Да, сейчас таких организаций много и все оформить не так сложно, нужно только паспорт и код. Если все вернуть в указанные сроки никаких % платить не надо. Вот проверенный мфо, где выдают быстрый кредит онлайн на карту в Украине https://creditpark.com.ua/ Я сюда обращаюсь всегда, когда мне срочно надо средства. Лучше взять займ у кредитора, чем у друзей или родных, ведь можно испортить хорошие отношения.
MaxsO

Вернуться в Общий